Працюємо під час воєнного стану

Труби поліетиленові для водопостачання

Поліетиленові труби з ПЕ100 та ПЕ80 для води.

Поліетиленова труба – це обладнання  для прокладення водопроводу, що виготовлене з ПНТ (поліетилен низького тиску), який ще маркують як PEHD (поліетилен високої щільності).

Поліетилен  - недорогий матеріал з високими експлуатаційними показниками шо застосовують у системах водопостачання та відведення, зрошування, каналізації, тощо. Окремі види поліетиленових труб, що мають різні властивості, по різному використовують.

Принціпово, колір труби не має особового значення, але колір труби визначає її призначення. Також важливо щоб поліетилен був належної якості ( з первинної сировини). Основний матеріал при виготовленні ПЕ труб – поліетилен PE100 або РЕ80 , а все решта – барвник. Труба чорного кольору дещо дешевша, оскільки сам чорний барвник теж дешевший за синій (для водопостачання) обо жовтий (для газу). Тому частіше, ПЕ труби виготовляють чорного кольору, а для позначення призначення труб наносять сині (для водопостачання, або жовті (для газопостачання) смужки.  Крім того існують також поліетиленові труби з зеленими смужками, що використовують для іригації  та помаранчеві труби для зв’язку. Зараз, коли газ став відносно дорогим та прокладання нових трубопроводів газопостачання в Україні дещо призупинено, частіше використовують труби поліетиленові харчові для холодної води. Пластикова труба для питної води обов’язково повинна мати сертифікат якості та паспорт на конкретну партію!

 

Переваги поліетиленових труб для води
На сьогоднішній день поліетиленові труби для водопроводу є найпопулярнішими. Поліетиленові труби завоювали найбільший сегмент серед трубопроводів ніж інші види пластикових труб. Тому що вони мають численні переваги по відношенню до сталевих, чавунних, бетонних  та навіть ПВХ трубопроводів.
Серед переваг ПЕ труб:
1. Вони не піддаються утворенню корозії від контакту з водою чи різних агресивних речовин.
2. В порівнянні з металевими виробами мають в 3-4 рази меншу вагу.
3. Монтаж та зварювання ПНТ труб значно дешевший, ніж сталевих.
4. Монтаж трубопроводу за допомогою терморезисторних фітингів є неймовірно зручним.
5. Період підготовки зварників займає невеликий термін, на відміну від кваліфікованих зварювальників по сталі.
6. Стики поліетиленивих труб не вимагают додаткової ізоляції.
7. Термін використання поліетиленових трубопроводів може складати 50 років та більше.
8. Поліетиленові труби для води можна використовувати багаторазово для перемонтажу.
9. ПЕ труби, як і будь-який інший ПЕ виріб можна легко утилізувати для подальшої переробки.
10. Водопровід з поліетилену може бути прокладений методом протягування в старий існуючий трубопровід зі сталі, чи бетону, з руйнацією, чи без руйнації старої труби.
11. Труби поліетиленові для води мають високу еластичність. Тому поліетиленовий  трубопровід легко витримує змінні навантаження від грунту і навіть землетруси.
12. Внутрішня поверхня поліетиленових труб має надзвичайно низьку шорсткість.
13. Пружність поліетилену забезпечує захист труб від пошкоджень внаслідок гідроударів.
14. Цілісність труб зберегається навіть у випадку замерзання води у ній.
15. Поліетиленові харчові труби вважаються на 100% безпечними та екологічними.
16. У випадку пошкоджень ПЕ труб можна швидко та економно замінити окремі елементи з цілої системи.

 

Яку поліетиленову трубу купити
Для того щоб обрати підходящу трубопровідне бладнання необхідно враховувати багато експлуатаційних показників. Правильно підібрана труба дозволить прокласти довговічний водопровід. Уся важлива інформація про поліетиленову трубу вказана просто на нееї.

Харчові поліетиленові труби, що виготовляються ПГ УПК, повністю відповідають до стандартів ДСТУ та всім нормативам України.

 

Маркування поліетиленових труб
Труба поліетиленова водопровідна з ПЕ100 та ПЕ80
Харчові поліетиленові труби виготовляються відповідно до стандартів ДСТУ, на відміну від технічних. Маркування ПЕ 80 або ПЕ 100 визначає тип матеріалу, а саме марку полімеру. Труби з ПЕ 80 мають злегка гірші експлуатаційні показники. Маркування ПЕ 100 означає, що труба виготовлена з дорожчого та якіснішого пластику. Завдяки цьому таки труби  обладають меншою товщиною стінок і більшою пропускною здатністю.
Призначення.
Маркування призначення поліетиленових труб описано вишче та залежить від кольору барвника, що використовують при виробництві або кольору нанесених маркувальних стрічок. 
Зовнішній діаметр.
Діаметр напірних поліетиленових труби може становити від 2 до 120 см. Він залежить від особливостей рідини всередині, напору подачі води та глибини прокладення. Чим ширший діаметр, тим більша пропускна здатність. Але при виборі потрібно враховувати не лише діаметр, а й товщину стінок. Ці два критерії визначають допустимий тиск в системі.
Товщина стінок.
Товщина стінок визначає вагу та міцність поліетиленової труби. Відповідно, чим більша товщина стінок, тим більше труба стійка до агресивного зовнішнього середовища та високого тиску всередині. Товщина стінок ПЕ труб залежить від діаметру труби, та визначає пропускну здатність системи.
Робочий тиск та температура.Цей критерій залежить виключно від особливостей системи водоподачи. Труби поліетиленові харчові виготовляються з поліетилену ПЕ 80 або ПЕ 100 і призначена для постачання питної води. В залежності від марки поліетилену (ПЕ80, ПЕ100) та товщини стінки труба може нести різне тискове навантаження від 6 Атм до 16 Атм. Зазвичай ПЕ труба розрахована на стандартні показники, це 5-17  атмосфер. Такої стійкості достатньо для більшості напірних водопроводів.  Як правило той, чи інший тиск в трубопроводі обумовлен нагнітаючими насосами, що створюють такий тиск у водопровідної системі.  Але треба також враховувати, що малий внутрішній діаметр може утворювати підвищений тиск всередині.  Труби використовуються виключно для подачі холодної води температурою до 40°. Вода зі значно  більшею  температурою може впливати на еластичність матеріалу і його міцність.

 

Водопровідні поліетиленові труби виробництва ПГ УПК

Наша компанія пропонує якісну продукцію власного виробництва.  Діаметри поліетиленових труб: 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90, 110, 125, 140, 160, 180, 200, 225, 250, 280, 315, 355, 400, 500, 560, 630 мм. В наявності та під замовлення такж фітингі для труб. Труби великих діаметрів виготовляються піід конкретне замовлення. Довжина труб в бухті залежить від діаметру виробу. Для діаметрів 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм це – 200-250 метрів, а для більших (до 110мм включно) відповідно менше – 150, 100, 50 метрів. Поліетиленові труби діаметрами від 125 мм та вище виробляються в прямих відтинках по 12 – 13 метрів.
ДСТУ встановлює чіткі та суворі норми до якості труб для питної води. Тому ви можете сміливо довіряти вітчизняним виробникам, які дотримуються усіх стандартів. Продукція провідних українських брендів, одним з яких є наша компанія – ТОВ «Промислова група «Укрполімерконструкція», має високий попит на ринку та ідеальне співвідношення ціна/якість. Продукція деяких європейських брендів також пропонується на вітчизняному трубному ринку.

.

Способи монтажу труб з ПЕ
Одна з основних переваг поліетиленової труби – простий та недорогий монтаж системи трубопровіду. З’єднання окремих елементів відбувається за допомогою фітингів. Метод з’єднання може бути різний, але усі вони зручні, економні та головне – надійні.
• Зварювання методом «встик».
Монтаж методом зварювання «встик» не потребує покупки багатьох фітингів.  Деякі фітинги, при такому методу зварювання, виготовляються з тієї самої труби, що і весь основний трубопровід, а деякі - стандартні литі фітинги купуються окремо згідно специфікацій на трубопровід, За таким методом з'єднання, труби та фітинги зварюються між собою за допомогою спеціального зварювального стикового апарату.
• Зварювання за допомогою електромуфтових-терморезисторних фітингів.
Терморезисторні фітинги це з’єднувальні фітинги зроблені з поліетилену (як правило марки PE100) з вмонтованою в них спиралю, до якої подається ток. Він нагріває пластик, утворюючи однорідну структуру. Це фітинги, які забезпечують високу міцність з’єднання та також потребуть спеціального зварювального апарату.
• Компресійні фітинги.
Компресійні фітинги   часто використовуют для прокладання водопроводів невеликих діаметрів (до 110мм) з поліетиленовіх труб. При застосуванні компресійних фітингів до 63 мм Вам не знадобляться додаткові інструменти для монтажу. Достатньо затиснути спеціальне кільце, що надійно і герметично затискає фітинг на трубі та з’єднує труби між собою.
• Сталеві або чавунні фітинги.
Таки фітинги під’єднуються до поліетиленових труб завдяки попередньо приварених буртових втулок з ПЕ та металевих фланців. Також існуют спеціальні металеві фітинги які під’єднуються до ПЕ труб з допомогою цангових з’єднань.

Часті питання про поліетиленові водопровідні труби з ПЕ100:

Труби для водоснабжения

Ціна на труби ПЕ 100 для подачі води варіюється від 14,28 грн до 53 760,00 грн. за 1 м/п.

SDR — співвідношення стандартних розмірів труби, яке можна представити у вигляді відношення номінального зовнішнього діаметра труби (dn) до номінальної товщини стінки труби (en).  SDR = dn / en. Для полімерних труб прийняті наступні значення SDR 51, 41, 33, 26, 21; 17,6; 17; 13,6; 11; 9; 7,4; 6.

SDR водопровідних труб ПЕ 100 буває від 7,4 до 41

Купити водопровідну трубу ПЭ 100 можна в компанії ТОВ «Промислова група «Укрполімерконструкція». Фахівці нашої компанії допоможуть визначитися з вибором полімерної продукції, а також допоможут з поставкою замовленої продукції Вам будь-яким зручним способом.

Труби виробляються за ДСТУ Б В.2.7-151: 2008.

Труби поліетиленові з ПЕ100 SDR 11 (1,6 Мпа) - Поліетиленові труби з робочим тиском до 16 атмосфер.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 20х2,0 мм. Вага 1 м.п.: 0,119 кг. Довжина бухти /відтинків: 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 25x2,3 мм. Вага 1 м.п.: 0,173 кг. Довжина бухти /відтинків: 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 32x3,0 мм. Вага 1 м.п.: 0,282 кг. Довжина бухти /відтинків: 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 40x3,7 мм. Вага 1 м.п.: 0,437 кг. Довжина бухти /відтинків: 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 50x4,6 мм. Вага 1 м.п.: 0,674 кг. Довжина бухти /відтинків: 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 63x5,8 мм. Вага 1 м.п.: 1,062 кг. Довжина бухти /відтинків: 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 75x6,8 мм. Вага 1 м.п.: 1,462 кг. Довжина бухти /відтинків: 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 90x8,2 мм. Вага 1 м.п.: 2,150 кг. Довжина бухти /відтинків: 50-100 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 110x10,6 мм. Вага 1 м.п.: 3,187 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 125x11,4 мм. Вага 1 м.п.: 4,135 кг. Довжина бухти /відтинків:: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 140x12,7 мм. Вага 1 м.п.: 5,155 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 160x14,6 мм. Вага 1 м.п.: 6,762 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 180x16,4 мм. Вага 1 м.п.: 8,544 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 200x18,2 мм. Вага 1 м.п.: 10,534 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 225x20,5 мм. Вага 1 м.п.: 13,341 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 250x22,7 мм. Вага 1 м.п.: 16,399 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 280x25,4 мм. Вага 1 м.п.: 20,564 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 315x28,6 мм. Вага 1 м.п.: 26,028 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 355x32,2 мм. Вага 1 м.п.: 33,054 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 400x36,3 мм. Вага 1 м.п.: 41,944 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 450x40,9 мм. Вага 1 м.п.: 53,276 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 500x45,4 мм. Вага 1 м.п.: 65,538 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 560x50,8 мм. Вага 1 м.п.: 82,119 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 11, 630x57,2 мм. Вага 1 м.п.: 104,034 кг. Довжина бухти /відтинків: 6 – 13 м.

 

Труби поліетиленові з ПЕ100 SDR 17 (1,0 Мпа) - Поліетиленові труби з робочим тиском до 10 атмосфер.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 25x1,6 мм. Вага 1 м.п.: 0,152 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 32x2,0 мм. Вага 1 м.п.: 0,197 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 40x2,4 мм. Вага 1 м.п.: 0,302 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 50x3,0 мм. Вага 1 м.п.: 0,462 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 63x3,8 мм. Вага 1 м.п.: 0,731 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 75x4,5 мм. Вага 1 м.п.: 1,318 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 90x5,4 мм. Вага 1 м.п.: 1,485 кг. Довжина бухти /відтинків - 50-100 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 110x6,6 мм. Вага 1 м.п.: 2,208 кг. Довжина бухти /відтинків - 50-100 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 125x7,4 мм. Вага 1 м.п.: 2,818 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 140x8,3 мм. Вага 1 м.п.: 3,538 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 160x9,5 мм. Вага 1 м.п.: 4,615 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 180x10,7 мм. Вага 1 м.п.: 5,834 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 200x11,9 мм. Вага 1 м.п.: 7,197 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 225x13,4 мм. Вага 1 м.п.: 9,135 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 250x14,8 мм. Вага 1 м.п.: 11,188 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 280x16,6 мм. Вага 1 м.п.: 14,059 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 315x18,7 мм. Вага 1 м.п.: 17,800 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 355x21,1 мм. Вага 1 м.п.: 22,609 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 400x23,7 мм. Вага 1 м.п.: 28,630 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 450x26,7 мм. Вага 1 м.п.: 36,360 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 500x29,7 мм. Вага 1 м.п.: 44,817 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 560x33,2 мм. Вага 1 м.п.: 56,162 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 17, 630x37,4 мм. Вага 1 м.п.: 71,119 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 

Труби поліетиленові з ПЕ100 SDR 21 (1,0 Мпа) - Поліетиленові труби з робочим тиском до 8 атмосфер.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 40x2,0 мм. Вага 1 м.п.: 0,255 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 50x2,4 мм. Вага 1 м.п.: 0,383 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 63x3,0 мм. Вага 1 м.п.: 0,590 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 75x3,6 мм. Вага 1 м.п.: 0,829 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 90x4,3 мм. Вага 1 м.п.: 1,212 кг. Довжина бухти /відтинків - 50-100 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 110x5,3 мм. Вага 1 м.п.: 1,816 кг. Довжина бухти /відтинків - 50-100 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 125x6,0 мм. Вага 1 м.п.: 2,322 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 140x6,7 мм. Вага 1 м.п.: 2,909 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 160x7,7 мм. Вага 1 м.п.: 3,811 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 180x8,6 мм. Вага 1 м.п.: 4,787 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 200x9,6 мм. Вага 1 м.п.: 5,927 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 225x10,8 мм. Вага 1 м.п.: 7,499 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 250x11,9 мм. Вага 1 м.п.: 9,169 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 280x13,4 мм. Вага 1 м.п.: 11,577 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 315x15,0 мм. Вага 1 м.п.: 14,549 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 355x16,9 мм. Вага 1 м.п.: 18,488 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 400x19,1 мм. Вага 1 м.п.: 23,549 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 450x21,5 мм. Вага 1 м.п.: 29,781 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 560x26,7 мм. Вага 1 м.п.: 46,007 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 21, 630x30,0 мм. Вага 1 м.п.: 58,110 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 

Труби поліетиленові з ПЕ100 SDR 26 (0,63 Мпа) - Поліетиленові труби з робочим тиском до 6,3 атмосфер.

 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26,  50x2,0 мм. Вага 1 м.п.: 0,322 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26,  63x2,5 мм. Вага 1 м.п.: 0,504 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26,  75x2,9 мм. Вага 1 м.п.: 0,646 кг. Довжина бухти /відтинків - 100-200 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26,  90x3,5 мм. Вага 1 м.п.: 1,005 кг. Довжина бухти /відтинків - 50-100 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 110x4,2 мм. Вага 1 м.п.: 1,474 кг. Довжина бухти /відтинків - 50-100 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 125x4,8 мм. Вага 1 м.п.: 1,899 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 140x5,4 мм. Вага 1 м.п.: 2,397 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 160x6,2 мм. Вага 1 м.п.: 3,140 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 180x6,9 мм. Вага 1 м.п.: 3,909 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 200x7,7 мм. Вага 1 м.п.: 4,843 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 225x8,6 мм. Вага 1 м.п.: 6,096 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 250x9,6 мм. Вага 1 м.п.: 7,542 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 280x10,7 мм. Вага 1 м.п.: 9,413 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 315x12,1 мм. Вага 1 м.п.: 11,986 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 355x13,6 мм. Вага 1 м.п.: 15,165 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 400x15,3 мм. Вага 1 м.п.: 19,209 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 450x17,2 мм. Вага 1 м.п.: 24,288 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 500x19,1 мм. Вага 1 м.п.: 29,963 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 560x21,4 мм. Вага 1 м.п.: 37,575 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.
 • Труба поліетиленова з ПЕ100, SDR 26, 630x24,1 мм. Вага 1 м.п.: 47,597 кг. Довжина бухти /відтинків - 5 – 13 м.

 

Реклама Google